

Врізний сходовий світлодіодний світильник Feron JD12 2W 4000K срібний
397 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29559
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований сходовий світлодіодний світильник Feron JD12 2W 4000K сріблястий
Вбудований світлодіодний світильник для освітлення сходів та внутрішньої архітектурної підсвітки. Має лаконічний дизайн, який дозволяє йому вписатися в будь-який інтер'єр.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Ключові переваги
- Естетичний і сучасний дизайн, що підходить для різних стилів інтер'єру.
- Ефективне освітлення сходів, що підвищує безпеку пересування.
- Легкість установки в різних приміщеннях, включаючи передпокої.
- Нейтральна кольорова температура, що створює комфортну атмосферу.
Технічні параметри
- Розмір: 85х85 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Тип лампи: Світлодіодна
- Кольорова температура: Нейтральна
- Напруга: 230 В
- Світловий потік: 100 lm
- Вбудований розмір: 75 мм
- Місце установки: Для передпокою
- Колір основи: Срібло
- Потужність світлодіодів: 2W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Feron |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 85х85 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Напруга, В | 230 |
| Світловий потік | 100lm |
| Колір основи | Срібло |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Вбудований розмір | 75 мм |
| Місце встановлення | Для прихожів |
| Температура кольору | Нейтральна |
| Потужність світлодіодів | 2W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴



