


Карданний світильник врізний Feron AL202 2xCOB 12W 4000K білий настінно-стельовий
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29774
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карданний світильник врізний Feron AL202 2xCOB 12W білий настінно-стельовий
Карданний (регульований) світлодіодний світильник використовується в якості основного та направленого освітлення, дозволяючи регулювати напрямок світлового потоку. Кут нахилу світильника складає до 30º в кожній з двох площин. Це забезпечує гнучкість при плануванні світлових акцентів, надаючи можливість створення яскравого освітлення однієї або кількох зон.
Ключові переваги
- Регульоване напрямок світлового потоку.
- Підходить для освітлення торгових та адміністративних приміщень.
- Ідеальний для кафе та ресторанів.
- Гнучкість у плануванні освітлення.
- Естетичний дизайн.
Технічні параметри
- Розмір: 260х145х73 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Тип світильника: Врізний
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Напруга: 230 В
- Світловий потік: 1800 Лм
- Потужність: 2x12W
- Тип світлодіодів: 2 LED COB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 240x125 мм |
| Кількість в упаковці | 18 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність, W | 2x12W |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 260x145x73 мм |
| Світловий потік | 1800Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2 LED COB |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | Нейтральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



