


Карданний світильник врізний Feron AL202 2xCOB 20W 4000K білий настінно-стельовий
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29777
Карданний світильник вбудований Feron AL202 2xCOB 20W білий настінно-стельовий
Карданний (регульований) світлодіодний світильник використовується в якості основного та направленого освітлення, дозволяючи регулювати напрямок світлового потоку. Кут нахилу світильника складає до 30º в двох площинах, що забезпечує гнучкість при плануванні світлових акцентів. Найчастіше використовується в інтер'єрному підсвічуванні торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанах, виставкових залах та галереях. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Ключові переваги
- Регульоване напрямок світлового потоку.
- Підходить для різних типів приміщень.
- Створення яскравого освітлення та акцентів.
- Естетичний дизайн.
- Високий світловий потік.
Технічні параметри
- Тип світильника: Вбудований
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Світловий потік: 3200Lm
- Потужність: 2x20W
- Розмір: 315х175х80 мм
- Вбудовуваний розмір: 295х155 мм
- Ступінь захисту: IP20
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 295х155 мм |
| Кількість в упаковці | 18 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність, W | 2x20W |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 315х175х80 мм |
| Світловий потік | 3200Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2 LED COB |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | Нейтральна |
- Ціна: 500 ₴



