Настільна світлодіодна лампа Feron DE1725 чорна 9W 4000K
628 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29860
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна світлодіодна лампа Feron DE1725 чорна 9W 4000K
Настільний світильник Feron DE1725 з лаконічним ергономічним дизайном ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу або дитячої кімнати. На підставі світильника розташований сенсорний перемикач рівня яскравості, що робить його універсальним рішенням для навчання, роботи та відпочинку.
Ключові переваги
- Складаючий корпус дозволяє змінювати напрямок і кут світла.
- Компактні розміри не займають багато місця на робочому столі.
- Світильник забезпечує комфортне, рівномірне освітлення, безпечне для очей.
- Економія електроенергії до 80% завдяки вбудованим світлодіодам.
- Модель представлена в чотирьох кольорах і двох температурних режимах.
Технічні параметри
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 4000K
- Комплектація: Мережевий шнур довжиною 1,5м
- Напруга: 230V
- Кількість світлодіодів: 30LED
- Місце встановлення: Для офісу
- Тип: Настільна лампа
- Потужність: 9W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Feron |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 30LED |
| Комплектація | Мережний шнур завдовжки 1,5м |
| Місце встановлення | Для офісу |
| Потужність | 9W |
| Напруження | 230V |
| Розмір | 350x150 x150 мм |
| Температура кольору | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴








