



Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5042 9W 4000K
186 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01620
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5042 9W 4000K
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5042 є аналогом люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем і вимикачем. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами. Він має значний ресурс роботи в 30 000 годин і забезпечує миттєве вмикання без мерехтіння. Світильник виконаний з якісного глянцевого пластику і підходить для будь-якого інтер'єру. Існує можливість монтажу кількох таких світильників в лінію.
Ключові переваги
- Економія електроенергії до 50%.
- Довговічність роботи до 30 000 годин.
- Миттєве вмикання без мерехтіння.
- Екологічність: відсутність інфрачервоного та УФ випромінювання.
- Стильний дизайн для будь-якого інтер'єру.
- Можливість з'єднання кількох світильників в лінію.
Технічні параметри
- Розмір: 570x22.6x32.1 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Пластик
- Тип світильника: Лінійний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: Нейтральна
- Світловий потік: 720
- Потужність: 9W
- Кількість світлодіодів: 40LED
- Тип світлодіодів: 2835SMD
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Feron |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.1 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 22.6 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Аналог люмінесцентної лампи | 13W |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Кількість світлодіодів | 40LED |
| Комплектація | Без мережевого шнура |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність, W | 9 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 570x22.6x32.1 мм |
| Тип світильника | Лінійний |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Температура кольору | Нейтральна |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 186 ₴



