

Світлодіодний світильник врізний Feron AL251 30W 4000K настінно-стельовий
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 32617
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вбудований Feron AL251 30W 4000K настінно-стельовий
Лінійка світильників серії Professional - це сучасні освітлювальні прилади, розроблені спеціально для сегмента комерційного освітлення. Світильник Feron Professional забезпечує економію електроенергії до 80% порівняно з звичайними лампами. Він оснащений вбудованим драйвером для стабільної роботи в діапазоні напруги 170-265V. Ресурс таких світильників складає 50000 годин.
Ключові переваги
- Економія електроенергії до 80%.
- Вбудований драйвер для стабільної роботи.
- Потужний радіатор для охолодження світлодіодів.
- Довговічність: ресурс роботи 50000 годин.
- Оптимізований дизайн для комерційного освітлення.
Технічні параметри
- Розмір: 190x65 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Тип світильника: Вбудований
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: Нейтральна
- Світловий потік: 2550Lm
- Потужність: 30W
- Кількість світлодіодів: 1 LED COB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Feron |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Діаметр врізного отвору | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вбудований розмір | 160 мм |
| Драйвер | У комплекті |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Кількість світлодіодів | 1 LED COB |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Потужність, W | 30 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 1990x65 мм |
| Світловий потік | 2550Lm |
| Тип світлодіодів | 1 LED COB |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | Нейтральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



