



Фіто-світильник лінійний світлодіодний для рослин Feron AL7001 14W фітоосвітлення
367 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41352
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіто-світильник лінійний світлодіодний для рослин Feron AL7001 14W фітоосвітлення
Лінійний світлодіодний світильник AL7001 забезпечує спеціальний спектр випромінювання, необхідний для фотосинтезу, з піками в області червоного світла (650нм) та синього світла (460нм) у співвідношенні 5:1. Він призначений для освітлення черенків, розсади та молодих рослин при недостатньому природному освітленні.
Ключові переваги
- Ефективне освітлення для рослин.
- Спеціальний спектр з піками в області 650нм та 460нм.
- Безпечний для всіх типів рослин.
- Можливість послідовного підключення кількох світильників.
- Комплектація з вимикачем та мережевим шнуром.
Технічні параметри
- Тип світильника: Лінійний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Напруга: 230V/50Hz
- Гарантія: 1 рік
- Розмір: 873х20х31 мм
- Потужність: 14W
- Ступінь захисту: IP20
- Фотонний потік: 18,9 мкмоль/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Feron |
| Розміри | |
| Довжина | 873 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Лінійний |
| Застосування | для бізнесу |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір | 873х20х31 мм |
| Потужність | 14W |
| Напруження | 230V/50Hz |
| Кількість в упаковці | 30 |
| Матеріал розсіювача | Прозорий Пластик |
| Комплектація | Віддалений шнур |
| Драйвер | Вбудований |
| Колір світіння | Спектр фотосинтез |
| Фотон. потік | 18,9 мкмоль/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴



