



Фіто-світильник лінійний світлодіодний для рослин Feron AL7001 9W фітоосвітлення
282 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41351
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіто-світильник лінійний світлодіодний для рослин Feron AL7001 9W фітоосвітлення
Лінійний світлодіодний світильник AL7001 - бікольний світильник зі спеціальним спектром випромінювання, необхідним для фотосинтезу, з піками в області довжин хвиль 650нм (червоного світла) та 460нм (синього світла) у співвідношенні 5:1. Він призначений для освітлення живців, розсади та молодих рослин при недостатньому природному освітленні.
Ключові переваги
- Унікальний спектр, що сприяє прискоренню росту рослин.
- Безпечний для всіх типів рослин.
- Можливість послідовного підключення в лінію.
- Оснащений вимикачем та мережевим шнуром.
- Запобігає витягуванню розсади.
Технічні параметри
- Розмір: 543х20х31 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Тип світильника: Лінійний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Напруга: 230V/50Hz
- Гарантія: 1 рік
- Потужність: 9W
- Фотонний потік: 12,1 мкмоль/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Feron |
| Розміри | |
| Довжина | 543 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Лінійний |
| Застосування | для бізнесу |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір | 543х20х31 мм |
| Потужність | 9W |
| Напруження | 230V/50Hz |
| Кількість в упаковці | 30 |
| Матеріал розсіювача | Прозорий Пластик |
| Комплектація | Віддалений шнур |
| Драйвер | Вбудований |
| Колір світіння | Спектр фотосинтез |
| Фотон. потік | 12,1 мкмоль/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



