



Світлодіодний накладний світильник Feron AL3005-R 24W 6500K ЖКГ
337 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01852
Світлодіодний накладний світильник Feron AL3005-R 24W 6500К ЖКГ
Доповнення асортименту світлодіодних світильників для ЖКГ з рівнем захисту IP65 новими моделями AL3005-R та AL3005-O. Світильники призначені для освітлення парадних і сходових прольотів, підсобних і виробничих приміщень.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічних пошкоджень і температурних коливань. Ступінь пиле- і вологозахисту IP65 захищає від вологи та пилу.
Світильник забезпечує економію електроенергії до 90% у порівнянні з лампами розжарювання. Комфортне світіння без мерехтіння та пульсацій гарантує довговічність з ресурсом роботи до 25 000 годин.
Ключові переваги
- Стійкість до механічних пошкоджень.
- Ступінь пиле- і вологозахисту IP65.
- Економія електроенергії до 90%.
- Комфортне світіння без мерехтіння.
- Ресурс роботи до 25 000 годин.
Технічні параметри
- Розмір: 208x51 мм
- Матеріал корпусу: Вогнетривкий пластик
- Тип світильника: Накладний
- Колірна температура: 6500K
- Світловий потік: 2280Lm
- Напруга: 180-265V/50Hz
- Драйвер: Вбудований
- Форма: Овальна
- Потужність: 24W
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий пластик |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Потужність | 24W |
| Напруження | 180-265V/50Hz |
| Розмір | 208x51 мм |
| Світловий потік | 2280Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світильника | Накладна |
| Колір корпусу | Білий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
- Ціна: 337 ₴



