



Світлодіодний лінійний світильник Feron AL4020 36W 4000K чорний
1 520 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41337
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL4020 36W 4000К чорний
Лінійні підвісні світильники для освітлення адміністративно-офісних приміщень, торгових площ і комерційних об'єктів. Особливості моделі AL4020 включають стельові конструкції, які можуть поєднуватися в цілісні конструкції будь-якої конфігурації. Світильник оснащений якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 180-265В.
Ключові переваги
- Можливість створення цілісних конструкцій завдяки з'єднувачам.
- Міцний корпус з алюмінію та надійні компоненти.
- Миттєве вмикання та відсутність мерехтіння для комфорту очей.
- Тривалий ресурс роботи до 30000 годин.
- Гарантія 1 рік.
Технічні параметри
- Розмір: 1180х70х55 мм
- Ступінь захисту: IP40
- Матеріал корпусу: Комбінований
- Тип світильника: Лінійний
- Колір корпусу: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Напруга: 230 В
- Світловий потік: 3060 лм
- Потужність: 36 W
- Драйвер: Вбудований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Feron |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3060 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Матеріал корпусу | Комбінований |
| Потужність, W | 36 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 1180х70х55 мм |
| Тип світильника | Лінійний |
| Температура кольору | Нейтральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴



