


Настінний накладний світлодіодний світильник бра Feron AL8130 10W 4000К чорний лінійне бра
2 824 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40236
Настінний накладний світлодіодний світильник Feron AL8130 10W 4000К чорний лінійне бра
Настінний накладний світильник Feron AL8130 призначений для інтер'єрного підсвічування і може використовуватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра. Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати його в житлових приміщеннях, кафе, ресторанах та готелях.
Якість конструкції забезпечує надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі. Корпус виконаний з алюмінію та заліза, що гарантує довговічність. Миттєве вмикання і комфортне світіння без мерехтіння роблять його ідеальним вибором.
Ключові переваги
- Економія електроенергії до 90% порівняно з галогенними лампами.
- Миттєве вмикання без затримок.
- Комфортне світіння без мерехтіння і пульсацій.
- Гарантія 1 рік.
- Ресурс роботи 25000 годин.
Технічні параметри
- Тип світильника: Накладний
- Колір: Чорний
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колірна температура: 4000К
- Світловий потік: 540 лм
- Напруга: 230V/50Hz
- Потужність: 10W
- Ступінь захисту: IP20
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 540 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Виробник | Feron |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10W |
| Напруження | 230V/50Hz |
| Розмір | 900х100х60 мм |
| Стиль | Лофт |
| Тип світильника | Накладна |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 2 824 ₴



