Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-13-1 чорний 13м 20хE27 без ламп в комплекті
2 132 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41826
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-13-1 чорний 13м 20хE27 без ламп в комплекті
Модель гірлянди Feron Белт-лайт на підвісах - вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикрашання вітрин магазинів, балконів і альтанок.
Гірлянди мають високу ступінь захисту IP65 та ущільнювальне кільце на кожному патроні, що захищає від впливу навколишнього середовища. Модель має широкий діапазон температур від -20 до +70 °C, що дозволяє використовувати гірлянду в будь-яких умовах.
Ключові переваги
- Легка і гнучка конструкція, проста в установці.
- Кожен патрон має фіксатори для кріплення.
- Підходить для використання з лампами розжарювання та світлодіодними лампами.
- Максимальне навантаження на один патрон - 40Вт.
- Можливість з'єднання в одну лінію.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP65
- Колір: Чорний
- Кількість патронів: 20хE27
- Довжина: 1300 мм
- Макс. потужність: 800W
- Напруга: 230 В
- Перетин проводу: 2х0,5 мм²
- Відстань між патронами: 500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Feron |
| Розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість підключення в лінію | Ні. |
| Кількість патронів | 20хе27 |
| Макс. потужність | 800W |
| Потужність лампи на один патрон | 40W |
| Наявність підвісів | Да |
| Напруга, В | 230 |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Перетин дроту | 2х0,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴








