Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-25 чорний 25м 50xE27 без ламп в комплекті
4 357 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01863
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-25 чорний 25м 50xE27 без ламп в комплекті
Модель гірлянди Feron Белт-лайт на підвісах - вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикрашання вітрин магазинів, балконів, альтанок та інших споруд.
Ключові переваги
- Легка і гнучка конструкція, проста в установці.
- Кожен патрон має фіксатори для кріплення.
- Підходить для використання з лампами розжарювання та світлодіодними лампами.
- Високий ступінь захисту IP65.
- Широкий діапазон температур від -20 до +70 °C.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP65
- Колір: Чорний
- Кількість патронів: 50хE27
- Довжина: 2500 мм
- Потужність лампи на один патрон: 16W
- Можливість підключення в лінію: Так
- Макс. потужність підключення: 1600W
- Лампочка в комплекті: Ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2500 |
| Лампочка в комплекті | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Можливість підключення в лінію | Да |
| Кількість патронів | 50хЕ27 |
| Макс. потужність з'єднання | 1600W |
| Потужність лампи на один патрон | 16W |
| Напруга, В | 230 |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Перетин дроту | 2х1,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 357 ₴








