Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-25-1 чорний 25м 50xE27 без ламп в комплекті
4 760 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41866
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-25-1 чорний 25м 50xE27 без ламп у комплекті
Модель гірлянди Feron Белт-лайт на підвісах - вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикрашання вітрин магазинів, балконів, альтанок та інших споруд.
Гірлянди мають високу ступінь захисту IP65 та ущільнювальне кільце на кожному патроні, що захищає від впливу навколишнього середовища. Модель має широкий діапазон температур від -20 до +70 °C, що дозволяє використовувати гірлянду в будь-яких умовах.
Ключові переваги
- Легка і гнучка конструкція, проста в установці.
- Можливість використання як з лампами розжарювання, так і зі світлодіодними.
- Кожен патрон має фіксатори для кріплення.
Технічні параметри
- Ступінь захисту: IP65
- Колір: Чорний
- Колір корпусу: Чорний
- Напруга, В: 230
- Кількість патронів: 50хЕ27
- Довжина: 2500 мм
- Цоколь: E27
- Перетин проводу: 2х0,5 мм2
- Відстань між патронами: 500 мм
- Потужність лампи на один патрон: 16W
- Можливість підключення в лінію: Так
- Макс. потужність: 1600W
- Наявність підвісів: Так
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Feron |
| Розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість підключення в лінію | Да |
| Кількість патронів | 50хЕ27 |
| Макс. потужність | 1600W |
| Потужність лампи на один патрон | 16W |
| Наявність підвісів | Да |
| Напруга, В | 230 |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Перетин дроту | 2х0,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 760 ₴








