
Бра настінне Greece на дві лампи E27 в стилі лофт SQ 2440 BK, MSK Electric
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616725
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінне Greece на дві лампи Е27 в стилі лофт SQ 2440 BK, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Бра настінне Greece відрізняється чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Воно універсальне в використанні в будь-яких інтер'єрах: сучасних квартирах, барах, ресторанах, кафе та офісах. Використання лофтових світильників на піку популярності дозволить зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Стильний і сучасний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Чіткі форми та прості лінії, характерні для стилю лофт.
- Підходить для встановлення на стіну та стелю.
- Створює модну атмосферу в будь-якому просторі.
Характеристики
- Тип світильника: Бра настінне+стельове.
- Кількість джерел світла: 2.
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт).
- Матеріал каркаса: метал.
- Гарантійний термін: 36 міс.
- Серія: Greece.
- Код товару: SQ 2440.
- Колір арматури: Чорний.
- Розмір упаковки: 47х10х7см.
- Ступінь захисту, IP: IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина плафону | 115м |
| Код товару | SQ 2440 |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 47x10 x7см |
| Серія | Greece |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний+потолковий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴



