

Бра настінне Slice під дві лампи E27 NL 3260 BK+BK, MSK Electric
775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616434
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінне Slice під дві лампи Е27 NL 3260 BK+BK, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Бра настінне Slice відрізняється чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном, що робить його універсальним для використання в сучасних квартирах, барах, ресторанах, кафе та офісах.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн в стилі лофт.
- Два джерела світла для достатнього освітлення.
- Металевий каркас для довговічності.
- Універсальність використання в різних приміщеннях.
- Популярність лофтових світильників.
Характеристики
- Код товару: NL 3260
- Тип світильника: Світильник настінний
- Кількість джерел світла: 2
- Гарантійний термін: 36 міс
- Стиль виконання: Лофт
- Колір арматури: Чорний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 47х10х7см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 60мм
- Висота плафона: 320мм
- Загальна довжина від стіни: 75мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 320мм |
| Код товару | NL 3260 |
| Загальна довжина від стіни | 75мм |
| Розмір упаковки | 47x10 x7см |
| Серія | Slice |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник ситий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 60ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



