

Бра настінне Slic під дві лампи E27 NL 3260 WH+WH, MSK Electric
775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616435
Бра настінне Slice під дві лампи Е27 NL 3260 WH+WH, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними в використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і лаконічний дизайн, що підходить для різних стилів інтер'єру.
- Універсальність використання в житлових та комерційних приміщеннях.
- Легкість в установці завдяки надійному кріпленню на планці.
- Можливість використання двох ламп для створення необхідного рівня освітлення.
Характеристики
- Код товару: NL 3260
- Серія: Slice
- Тип світильника: Світильник настінний
- Кількість джерел світла: 2
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Білий
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 47х10х7см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 60мм
- Висота плафона: 320мм
- Ширина: 60мм
- Висота: 1050мм
- Стиль виконання: Лофт
- Загальна довжина від стіни: 75мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 320мм |
| Код товару | NL 3260 |
| Загальна довжина від стіни | 75мм |
| Розмір упаковки | 47x10 x7см |
| Серія | Slice |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник ситий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 60ммм |
- Ціна: 775 ₴



