

Бра настінне в стилі лофт Asket NL 6036/4, MSK Electric
1 137 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614742
Бра настінне в стилі лофт Asket NL 6036/4, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників та бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним та сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний та універсальний дизайн.
- Чіткі форми та прості лінії.
- Підходить для житлових та комерційних приміщень.
- Популярність лофтових світильників.
Характеристики
- Лампочки в комплекті: Ні
- Колір арматури (основи): Чорний
- Код товару: NL 6036/4
- Серія: Asket
- Тип світильника: Світильник настінний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 50х17х16см
- Тип кріплення: Планка
- Матеріал каркаса: метал
- Кількість джерел світла: 4
- Гарантійний термін: 36 міс
- Ширина: 300мм
- Розміри кріпильної платформи: 120мм
- Висота: 600мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | NL 6036/4 |
| Розмір упаковки | 50х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Серія | Asket |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник ситий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
- Ціна: 1 137 ₴



