
Бра настінне в стилі лофт Crystal NL 0535-1 BN, MSK Electric
1 344 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615720
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінне в стилі лофт Crystal NL 0535-1 BN, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Підходить для освітлення квартир, барів, ресторанів та офісів.
- Індустріальний стиль, який зараз на піку популярності.
- Легкість в установці завдяки простому кріпленню.
Характеристики
- Код товару: NL 0535-1
- Серія: Crystal
- Тип світильника: Бра настінне+стельове
- Тип кріплення: Планка
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Бронза
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 27х25х25см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 230мм
- Висота плафона: 250мм
- Розміри кріпильної платформи: 120мм
- Наявність поворотного механізму: 1шт.
- Відстань від стіни: 80мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 250мм |
| Код товару | NL 0535-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 27х25х25см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Відстань від стіни | 80мм |
| Серія | Crystal |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний+потолковий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 230ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴



