



Бра настінне в стилі лофт Crystal NL 0535-1 CR хром, MSK Electric
1 344 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615745
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінне в стилі лофт Crystal NL 0535-1 CR хром, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними в використанні в будь-якому інтер'єрі.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Чіткі форми та прості лінії, що підкреслюють мінімалізм.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Популярність лофтового стилю, що дозволяє створити модний інтер'єр.
Характеристики
- Код товару: NL 0535-1
- Серія: Crystal
- Тип світильника: Бра настінне+стельове
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Хром
- Розмір упаковки: 27х25х25см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 230мм
- Висота плафона: 250мм
- Відстань від стіни: 80мм
- Наявність поворотного механізму: 1шт.
- Розміри кріпильної платформи: 120мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 250мм |
| Код товару | NL 0535-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 27х25х25см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Відстань від стіни | 80мм |
| Серія | Crystal |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний+потолковий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основи) | Хром |
| Ширина плафону | 230ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴



