

Бра настінне в стилі лофт Milan NL 538-1, MSK Electric
775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 613504
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінне в стилі лофт Milan NL 538-1, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Індустріальний стиль, який зараз на піку популярності.
- Універсальність у використанні: підходить для квартир, барів, ресторанів та офісів.
- Легкість в установці завдяки простому кріпленню.
Характеристики
- Код товару: NL 538-1
- Серія: Milan
- Тип світильника: Бра настінне+стельове
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Гарантійний термін: 36 міс
- Кількість джерел світла: 1
- Колір арматури: Чорний
- Макс потужність лампи: 40W
- Розмір упаковки: 25х25х22см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 150мм
- Висота плафона: 180мм
- Глибина плафона: 100мм
- Наявність поворотного механізму: 1шт.
- Тип кріплення: Планка
- Розміри кріпильної платформи: 80мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 180мм |
| Глибина плафону | 100мм |
| Код товару | NL 538-1 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 25х25х22см |
| Розміри кріпильної платформи | 80мм |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний+потолковий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 150ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



