

Люстра Diadem на чотири плафони NL 22152-4 BK, MSK Electric
2 688 ₴
2 607,36 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616227
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Diadem на чотири плафони NL 22152-4 BK, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний лофт-дизайн, що підходить для різних стилів інтер'єру.
- Чіткі форми та прості лінії, що створюють атмосферу затишку та стилю.
- Універсальність використання в квартирах, кафе, ресторанах та офісах.
- Використання світлодіодних ламп для економії енергії.
- Гарантія на виріб — 36 місяців.
Характеристики
- Тип світильника: Люстра стельова
- Кількість джерел світла: 4
- Колір арматури: Чорний
- Матеріал каркаса: метал
- Тип кріплення: Планка
- Серія: Diadem
- Код товару: NL 22152-4
- Тип цоколя: E27
- Розміри кріпильної платформи: 50мм х 32мм
- Ступінь захисту, IP: IP20
- Гарантійний термін: 36 міс
- Ширина: 80 см
- Висота: 50 см
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр стельової чаші | 50 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 220ммм |
| Глибина плафону | 170ммм |
| Код товару | NL 22152-4 |
| Наявність поворотного механізму | 4шт |
| Розміри кріпильної платформи | 50м х 32ммм |
| Серія | Diadem |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світильника | Люстра потолочна |
| Ширина плафону | 150ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 607,36 ₴



