
Люстра лофт Laminari на вісім ламп павук NL5526-8, MSK Electric
2 481 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615963
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра лофт Laminari на вісім ламп павук NL5526-8, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе та офісів.
Ключові переваги
- Сучасний і геометричний дизайн.
- Підвісний світильник для рівномірного освітлення.
- Стиль лофт, який на піку популярності.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Простота установки завдяки типу кріплення на планці.
Характеристики
- Тип світильника: Люстра стельова
- Тип цоколя: E27
- Серія: Laminari
- Колір арматури (основи): Чорний
- Матеріал каркаса: метал
- Гарантійний термін: 36 міс
- Тип лампи: Світлодіодна
- Розмір упаковки: 37х25х25 см
- Ширина: 60 см
- Висота: 26 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Діаметр стельової чаші | 125 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NL 5526-8 |
| Розмір упаковки | 37х25х25см |
| Розміри кріпильної платформи | 125мм |
| Серія | Laminari |
| Тип світильника | Люстра потолочна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481 ₴



