

Люстра лофт Laminari на три лампи павук NL 5526-3 W, MSK Electric
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616010
Люстра лофт Laminari на три лампи паук NL 5526-3 W, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників та бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і лаконічний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Геометричні форми та прості лінії.
- Універсальність використання в житлових та комерційних приміщеннях.
- Популярність лофтових світильників.
Характеристики
- Тип світильника: Люстра стельова
- Тип цоколя: E27
- Колір арматури (основи): Білий
- Матеріал каркаса: метал
- Гарантійний термін: 36 міс
- Серія: Laminari
- Розмір упаковки: 49х17х16 см
- Тип кріплення: Планка
- Ширина: 60 см
- Висота: 26 см
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колір плафона: Білий
- Діаметр стельової чаші: 135 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Діаметр стельової чаші | 135 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NL 5526-3 |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 135мм |
| Серія | Laminari |
| Тип світильника | Люстра потолочна |
- Ціна: 1 034 ₴



