



Люстра лофт Laminari стельова на шість ламп NL 17503-6 BK, MSK Electric
1 964 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616568
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра лофт Laminari стельова на шість ламп NL 17503-6 BK, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний стиль, що підходить для різних інтер'єрів.
- Індустріальний дизайн, що додає характеру приміщенню.
- Універсальність у використанні завдяки простим лініям.
- Популярність лофтових світильників для створення модного інтер'єру.
- Легкість установки за допомогою планки для кріплення.
Характеристики
- Тип світильника: Люстра стельова
- Кількість джерел світла: 6
- Колір арматури (основи): Чорний
- Матеріал каркаса: метал
- Тип лампи: Світлодіодна
- Гарантійний термін: 36 міс
- Код товару: 17503-6
- Серія: Laminari
- Розмір упаковки: 50х17х17 см
- Тип кріплення: Планка
- Колір плафона: Чорний
- Ступінь захисту, IP: IP20
- Ширина: 60 см
- Висота: 20 см
- Діаметр стельової чаші: 120 см
- Розміри кріпильної платформи: 120 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 17503-6 |
| Розмір упаковки | 50х17х17см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Серія | Laminari |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴



