


Люстра павук стельова в стилі лофт Maze NL 10084/6 W, MSK Electric
1 861 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614735
Люстра павук стельова в стилі лофт Maze NL 10084/6 W, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе та офісів. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Чіткі форми та геометричний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Легкість в установці.
- Широка область застосування.
Характеристики
- Лампочки в комплекті: Ні
- Колір арматури: Білий
- Тип світильника: Стельовий
- Тип цоколя: E27
- Код товару: NL 10084/6
- Серія: Maze
- Розмір упаковки: 50х16х17 см
- Тип кріплення: Планка
- Матеріал каркаса: метал
- Кількість джерел світла: 6
- Гарантійний термін: 36 міс
- Матеріал плафона: метал
- Ширина: 84 см
- Висота: 20 см
- Колір: Білий
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колір плафона: Білий
- Діаметр стельової чаші: 120 см
- Довжина: 100 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 84 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | NL 10084/6 |
| Розмір упаковки | 50х16х17см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Серія | Maze |
- Ціна: 1 861 ₴



