
Люстра лофт Maze з бронзовими патронами NL 13060/8 BK+BN, MSK Electric
2 688 ₴
2 607,36 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615451
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра лофт Maze з бронзовими патронами NL 13060/8 BK+BN, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі.
Ключові переваги
- Сучасний і лаконічний дизайн.
- Геометричні форми та чіткі лінії.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Популярність лофтових світильників.
Характеристики
- Лампочки в комплекті: Ні.
- Колір арматури (основи): Чорний+бронза.
- Тип цоколя: E27.
- Код товару: NL 13060/8.
- Серія: Maze.
- Тип світильника: Люстра стельова.
- Розмір упаковки: 70х22х21 см.
- Тип кріплення: Планка.
- Матеріал каркаса: метал.
- Кількість джерел світла: 8.
- Гарантійний термін: 36 міс.
- Матеріал плафона, підвісок: Метал.
- Ширина: 60 см.
- Розміри кріпильної платформи: 120 мм.
- Висота: 20 см.
- Колір: Чорний.
- Тип лампи: Світлодіодна.
- Колір плафона: Бронза.
- Діаметр стельової чаші: 120 см.
- Довжина: 120 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Бронза |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | NL 13060/8 |
| Розмір упаковки | 7022х21см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Серія | Maze |
| Тип світильника | Люстра потолочна |
| Колір арматури (основи) | Черный+бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 607,36 ₴



