
Люстра павук Lotus на п'ять плафонів NL 1415-5, MSK Electric
4 136 ₴
4 011,92 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616095
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра паук Lotus на п’ять плафонів NL 1415-5, MSK Electric
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в сучасних квартирах, барах, ресторанах, кафе та офісах.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн в стилі лофт.
- П’ять плафонів для яскравого освітлення.
- Металевий каркас для довговічності.
- Універсальність у використанні.
- Легкість в установці.
Характеристики
- Тип світильника: Люстра підвісна
- Кількість джерел світла: 5
- Колір арматури (основи): Чорний
- Серія: Lotus
- Гарантійний термін: 36 міс
- Тип цоколя: E27
- Розмір упаковки: 30х26.5х22см
- Матеріал каркаса: метал
- Тип лампи: Світлодіодна
- Ширина плафона: 140мм
- Висота плафона: 180мм
- Колір плафона: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Діаметр стельової чаші | 135 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 180мм |
| Глибина плафону | 150ммм |
| Довжина дроту | 1500 мм |
| Код товару | NL 1415-5 |
| Розмір упаковки | 30x26.5х2см |
| Розміри кріпильної платформи | 135мм |
| Серія | Lotus |
| Тип дроту | 2х0.5 в тканинній оплетці |
| Ширина плафону | 140м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 011,92 ₴



