

Люстра в стилі лофт Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-7 Чорна, MSK Electric
3 722 ₴
3 610,34 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615247
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі лофт Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-7 Чорна, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в сучасних квартирах, барах, ресторанах, кафе та офісах. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз дозволить зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Поворотний механізм для направленого освітлення.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
Характеристики
- Код товару: NL 1105-7
- Серія: Tube
- Тип світильника: Люстра стельова
- Кількість джерел світла: 7
- Колір арматури (основи): Чорний
- Наявність поворотного механізму: 7шт
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 126х20х7см
- Тип кріплення: Планка
- Матеріал каркасу: метал
- Ширина плафона: 50мм
- Гарантійний термін: 36 міс
- Розміри кріпильної платформи: 1200мм
- Тип лампи: G-45
- Загальна довжина від стіни: 180мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NL 1105-7 |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Загальна довжина від стіни | 180мм |
| Розмір упаковки | 126x20x7см |
| Розміри кріпильної платформи | 1200мм |
| Серія | Tube |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Люстра потолочна |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
| Основні атрибути | |
| Тип кріплення | Планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 610,34 ₴



