

Люстра в стилі лофт Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-7 Біла, MSK Electric
3 722 ₴
3 610,34 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615486
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі лофт Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-7 Білий, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в будь-яких інтер'єрах, включаючи сучасні квартири, бари, ресторани та офіси. Використання лофтових світильників на піку популярності дозволяє зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Поворотний механізм дозволяє направляти світло в потрібну сторону.
- Універсальність використання в кафе, ресторанах та офісах.
- Чіткі форми і прості лінії створюють атмосферу індустріального стилю.
Характеристики
- Код товару: NL 1105-7
- Серія: Tube
- Тип світильника: Стельовий
- Колір арматури (основи): Білий
- Наявність поворотного механізму: 7шт
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 126х20х7см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 50мм
- Гарантійний термін: 36 міс
- Довжина плафона: 110мм
- Загальна довжина від стіни: 180мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип світильника | Потовковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плафону | 110ммм |
| Код товару | NL 1105-7 |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Загальна довжина від стіни | 180мм |
| Розмір упаковки | 126x20x7см |
| Розміри кріпильної платформи | 1200мм |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 610,34 ₴



