


Люстра спот лофт Verona потолочна з поворотними плафонами SQ 1750-7, MSK Electric
4 032 ₴
3 911,04 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616693
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра спот лофт Verona стельова з поворотними плафонами SQ 1750-7, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в квартирах, барах, ресторанах та офісах. Використання лофт світильників на піку популярності дозволяє зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр.
- Поворотні плафони дозволяють направляти світло в потрібну сторону.
- Ідеально підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень.
- Металевий каркас забезпечує довговічність і надійність.
- Легкість в установці завдяки простому кріпленню.
Характеристики
- Код товару: SQ 1750-7
- Серія: Verona
- Тип світильника: Настінний/стельовий
- Кількість джерел світла: 7
- Гарантійний термін: 36 міс
- Наявність поворотного механізму: 7шт
- Колір арматури: Чорний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 126х20х7см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина: 1200мм
- Висота плафона: 170мм
- Ступінь захисту, IP: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 170ммм |
| Код товару | SQ 1750-7 |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Розмір упаковки | 126x20x7см |
| Розміри кріпильної платформи | 1200мм |
| Серія | Verona |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/потоличний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 911,04 ₴



