

Люстра потолочна Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-6 W, MSK Electric
3 308 ₴
3 208,76 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615495
Люстра стельова Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-6 W, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Поворотний механізм для зручного регулювання напрямку світла.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Чіткі форми та геометричний дизайн, що створюють атмосферу індустріального стилю.
Характеристики
- Код товару: NL 1105-6
- Серія: Tube
- Тип світильника: Стельовий
- Кількість джерел світла: 6
- Наявність поворотного механізму: 6шт
- Колір арматури: Білий
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Гарантійний термін: 36 міс
- Розмір упаковки: 126х20х7см
- Матеріал каркасу: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плафону | 110ммм |
| Код товару | NL 1105-6 |
| Наявність поворотного механізму | 6шт |
| Загальна довжина від стіни | 180мм |
| Розмір упаковки | 126x20x7см |
| Розміри кріпильної платформи | 1200мм |
| Серія | Tube |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
| Основні атрибути | |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Потовковий |
- Ціна: 3 208,76 ₴



