

Люстра потолочна Tube спот з поворотними механізмами NL 1105-6, MSK Electric
3 308 ₴
3 208,76 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615246
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова Tube спот з поворотними механізмами NL 1105-6, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі.
Ключові переваги
- Сучасний і геометричний дизайн.
- Поворотні механізми для напрямку світла.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Відсутність лампочок у комплекті.
- Довговічність і надійність конструкції.
Характеристики
- Код товару: NL 1105-6
- Серія: Tube
- Тип світильника: Настінний/стельовий
- Кількість джерел світла: 6
- Гарантійний термін: 36 міс
- Наявність поворотного механізму: 6шт
- Колір арматури: Чорний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 126х20х7см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 50мм
- Висота плафона: 110мм
- Розміри кріпильної платформи: 1200мм
- Загальна довжина від стіни: 180мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 110ммм |
| Код товару | NL 1105-6 |
| Наявність поворотного механізму | 6шт |
| Загальна довжина від стіни | 180мм |
| Розмір упаковки | 126x20x7см |
| Розміри кріпильної платформи | 1200мм |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/потоличний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 208,76 ₴



