


Світильник Tube Спот з поворотними механізмами MR 1105-3 GD, MSK Electric
1 861 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616635
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Tube спот з поворотними механізмами MR 1105-3 GD, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Поворотні механізми дозволяють направляти світло в потрібному напрямку.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Легкість установки завдяки типу кріплення на планці.
- Металевий каркас забезпечує довговічність і надійність.
Характеристики
- Код товару: NL 1105-3
- Тип світильника: Настінний/стельовий
- Кількість джерел світла: 3
- Гарантійний термін: 36 міс
- Наявність поворотного механізму: 3шт
- Колір арматури: Золото муар
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 50х17х16см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 50мм
- Висота плафона: 110мм
- Ширина: 450мм
- Висота: 180мм
- Стиль виконання: Лофт
- Розміри кріпильної платформи: 450мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 110ммм |
| Код товару | NL 1105-3 |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір упаковки | 50х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 450ммм |
| Серія | Tube |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/потоличний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основи) | Золото муар |
| Ширина плафону | 50ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴



