Світильник настінно-стельовий Diadem спот поворотний NL 22151-1 AL, MSK Electric
827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616823
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінно-стельовий Diadem спот поворотний NL 22151-1 AL, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників та бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі.
Ключові переваги
- Сучасний та стильний дизайн.
- Підходить для освітлення квартир, барів, ресторанів та офісів.
- Поворотний механізм для направленого світла.
- Металевий каркас для довговічності.
- Відсутність лампочок у комплекті для вибору джерела світла.
Характеристики
- Код товару: NL 22151-1
- Серія: Diadem
- Тип світильника: Настінний/стельовий
- Тип кріплення: Планка
- Гарантійний термін: 36 міс
- Наявність поворотного механізму: 1шт.
- Ступінь захисту, IP: IP20
- Матеріал каркаса: метал
- Колір арматури: Алюмій
- Розмір упаковки: 25х24х24см
- Ширина плафона: 150мм
- Висота плафона: 220мм
- Глибина плафона: 170мм
- Висота: 250мм
- Ширина: 150мм
- Розміри кріпильної платформи: 90мм
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Кількість джерел світла: 1
- Матеріал плафона, підвісок: Метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 220ммм |
| Глибина плафону | 170ммм |
| Код товару | NL 22151-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 25х24х24см |
| Розміри кріпильної платформи | 90ммм |
| Серія | Diadem |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/потоличний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 150ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴








