
Світильник стельовий спот Asket NL 1409 W, MSK Electric
258 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614730
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник стельовий спот Asket NL 1409 W, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для інтер'єрів у стилі лофт.
- Універсальність використання в квартирах, кафе, ресторанах та офісах.
- Чіткі форми і прості лінії, що створюють атмосферу сучасності.
- Популярність лофтових світильників, що додає модний акцент в інтер'єр.
Характеристики
- Код товару: NL 1409
- Серія: Asket
- Тип світильника: Стельовий
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Кількість джерел світла: 1
- Гарантійний термін: 36 міс
- Розмір упаковки: 27х11х11см
- Колір арматури (основи): Білий
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина: 30мм
- Висота: 140мм
- Розміри кріпильної платформи: 90мм
- Тип кріплення: Планка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Планка |
| Код товару | NL 1409 |
| Розмір упаковки | 27x11x11см |
| Розміри кріпильної платформи | 90ммм |
| Серія | Asket |
| Тип світильника | Потовковий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴



