
Світильник стельовий спот Slice NL 1705, MSK Electric
465 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614513
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник стельовий спот Slice NL 1705, MSK Electric
Світильник стельовий "Трубка" NL 1705 - популярна модель завдяки простоті використання та можливості змінювати напрямок світла. Ці світильники виглядають стильно та сучасно, що дозволяє їм доповнити практично будь-який інтер'єр квартири. Лаконічність і простота виконання таких світильників направленого світла роблять їх доречними як в офісах, так і в житлових та громадських приміщеннях, включаючи ресторани та кафе.
Ключові переваги
- Сучасний і лаконічний дизайн.
- Можливість змінювати напрямок світла.
- Підходить для офісів, житлових та громадських приміщень.
- Зручний для ресторанів, кафе та барів.
- Легкість в установці та експлуатації.
Характеристики
- Тип світильника: Стельовий
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Кількість джерел світла: 1
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Чорний
- Розмір упаковки: 19х10.5х8см
- Макс потужність лампи: 40W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 178ммм |
| Код товару | NL 1805 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір упаковки | 19х10.5х8см |
| Розміри кріпильної платформи | Діаметр 50мм |
| Серія | Slice |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 50ммм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Потовковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



