
Світильник стельовий спот Slice NL 1805W, MSK Electric
568 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614515
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник стельовий спот Slice NL 1805W, MSK Electric
Світильник стельовий "Трубка" NL 1805 W - популярна модель завдяки простоті використання та можливості змінювати напрямок світла. Світильники споти виглядають стильно та сучасно, що дозволяє їм доповнити практично будь-який інтер'єр квартири. Лаконічність і простота виконання дозволяють використовувати їх в офісах, житлових та громадських приміщеннях, а також у ресторанах, кафе та барах.
Ключові переваги
- Можливість змінювати напрямок світла.
- Сучасний дизайн, що підходить для будь-якого інтер'єру.
- Зручний для використання в ресторанах і кафе.
- Широкий вибір стилістичних варіацій.
- Підходить для оформлення магазинів і бутиків.
Характеристики
- Код товару: NL 1805
- Серія: Slice
- Тип світильника: Стельовий
- Кількість джерел світла: 1
- Гарантійний термін: 36 міс
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Макс потужність лампи: 40W
- Колір арматури: Білий+золотий
- Розмір упаковки: 19х10.5х8см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 50мм
- Висота плафона: 178мм
- Розміри кріпильної платформи: Діаметр 50мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 178ммм |
| Код товару | NL 1805 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір упаковки | 19х10.5х8см |
| Розміри кріпильної платформи | Діаметр 50мм |
| Серія | Slice |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основи) | Білий+зото |
| Ширина плафону | 50ммм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Потовковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴



