
Світильник стельовий спот Slice NL 2505, MSK Electric
723 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614517
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник стельовий спот Slice NL 2505, MSK Electric
Світильник стельовий "Трубка" NL 2205 - популярна модель світильників завдяки простоті використання та можливості змінювати напрямок світла. Такі світильники виглядають стильно та сучасно, що дозволяє їм доповнити практично будь-який інтер'єр квартири. Лаконічність і простота виконання таких світильників направленого світла дозволяє їх використовувати в офісах, житлових та громадських приміщеннях, а також у ресторанах і кафе.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн.
- Можливість змінювати напрямок світла.
- Підходить для офісів і житлових приміщень.
- Легкість в установці та експлуатації.
- Уместний для оформлення інтер'єрів магазинів.
Характеристики
- Код товару: NL 2505
- Серія: Slice
- Тип світильника: Стельовий
- Кількість джерел світла: 1
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Чорний+золото
- Тип патрона: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 27х11х11см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 50mm
- Висота плафона: 220mm
- Макс потужність лампи: 40W
- Розміри кріпильної платформи: Діаметр 50mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 220mm |
| Код товару | NL 2505 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір упаковки | 27x11x11см |
| Розміри кріпильної платформи | Діаметр 50mm |
| Серія | Slice |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основи) | Чорний+золото |
| Ширина плафону | 50mm |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Потовковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴



