
Настільна лампа лофт Diadem NL 22153 BK+BN під лампу E27, MSK Electric
1 447 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616226
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа лофт Diadem NL 22153 BK+BN під лампу E27, MSK Electric
Настільна лампа Diadem NL 22153 виконана з металу і підходить для створення затишної атмосфери в інтер'єрі. Вона може використовуватися як для робочого столу, так і для прикроватної тумби, забезпечуючи необхідне освітлення. Універсальний цоколь E27 дозволяє використовувати різні лампи, а довжина шнура в 120 см дає гнучкість у розміщенні. Стиль виконання даної настільної лампи близький до скандинавського, що робить її універсальною для різних інтер'єрів.
Ключові переваги
- Цікавий дизайн опори.
- Компактні розміри для легкого розміщення.
- Регулювання кута нахилу плафона.
- Універсальний цоколь E27.
- Довжина шнура 120 см.
Характеристики
- Код товару: NL 22153
- Серія: Diadem
- Тип світильника: Настільна лампа
- Кількість джерел світла: 1
- Гарантійний термін: 36 міс
- Стиль виконання: Лофт
- Матеріал каркаса: метал
- Розмір упаковки: 50х16х17см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 220ммм |
| Глибина плафону | 170ммм |
| Довжина дроту | 1200мм |
| Код товару | NL 22153 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 50х16х17см |
| Розміри кріпильної платформи | 140м |
| Серія | Diadem |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип світильника | Настільна лампа |
| Ширина плафону | 150ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴



