

Люстра в стилі лофт Camelia NL 3329-3 підвісний світильник на три лампи чорний, MSK Electric
1 757 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 613669
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі лофт Camelia NL 3329-3 підвісний світильник на три лампи чорний, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Люстра Camelia NL 3329-3 виконана в чорному кольорі і підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе та офісів.
Ключові переваги
- Стильний і лаконічний дизайн.
- Підходить для різних інтер'єрів.
- Легкість в установці.
- Геометричний стиль.
- Популярність лофтових світильників.
Характеристики
- Код товару: NL 3329-3
- Серія: Camelia
- Тип світильника: Потолочний підвісний
- Кількість джерел світла: 3
- Тип кріплення: Планка
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Чорний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Макс потужність лампи: 40W
- Розмір упаковки: 42х42х38см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 480мм
- Висота плафона: 290мм
- Глибина плафона: 180мм
- Діаметр нижнього кільця: 330мм
- Довжина проводу: 800мм
- Розміри кріпильної платформи: 80мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 290мм |
| Глибина плафону | 180мм |
| Діаметр нижнього кільця | 330мм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | NL 3329-3 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір упаковки | 42х42х38см |
| Розміри кріпильної платформи | 80мм |
| Серія | Camelia |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 480мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 757 ₴



