
Люстра в стилі лофт Camelia NL 3329-3 BN підвісний світильник на три лампи бронза, MSK Electric
2 068 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615629
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі лофт Camelia NL 3329-3 BN підвісний світильник на три лампи бронза, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними у використанні в будь-якому інтер'єрі.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Геометричний і лаконічний вигляд, який легко вписується в будь-яку обстановку.
- Універсальність використання в житлових і комерційних приміщеннях.
- Популярність лофтового стилю, що робить інтер'єр модним і актуальним.
Характеристики
- Тип світильника: Люстра стельова
- Кількість ламп: 3
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Колір арматури (основи): Бронза
- Гарантійний термін: 36 міс
- Код товару: NL 3329-3
- Серія: Camelia
- Розмір упаковки: 42х42х38см
- Макс потужність лампи: 40W
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 480мм
- Висота плафона: 290мм
- Глибина плафона: 180мм
- Діаметр нижнього кільця: 330мм
- Довжина проводу: 800мм
- Розміри кріпильної платформи: 120мм
- Тип кріплення: Планка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 290мм |
| Глибина плафону | 180мм |
| Діаметр нижнього кільця | 330мм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | NL 3329-3 |
| Кількість ламп | 3 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір упаковки | 42х42х38см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Серія | Camelia |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 480мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴



