

Світильник підвісний в стилі лофт Silvia NL 05371 CR, MSK Electric
775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616850
Світильник підвісний в стилі лофт Silvia NL 05371 CR, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними в використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе та офісів. Використання лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Підходить для освітлення квартир, барів, ресторанів та офісів.
- Відсутність лампочок у комплекті дозволяє вибрати освітлення за вашим смаком.
- Легкість в установці завдяки простому кріпленню.
- Популярність стилю лофт робить інтер'єр модним і актуальним.
Характеристики
- Код товару: NL 05371
- Серія: Silvia
- Тип світильника: Стельовий підвісний
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Гарантійний термін: 36 міс
- Колір арматури: Хром
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 210мм
- Висота плафона: 280мм
- Макс потужність лампи: 40W
- Ступінь захисту, IP: IP20
- Розмір упаковки: 25х24х24см
- Кількість джерел світла: 1
- Довжина проводу: 800мм
- Ширина: 210мм
- Глибина плафона: 180мм
- Висота: 1100мм
- Матеріал плафона, підвісок: Метал
- Тип кріплення: Планка
- Розміри кріпильної платформи: 80мм
- Наявність поворотного механізму: Ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1100мм |
| Висота плафону | 280мм |
| Глибина плафону | 180мм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | NL 05371 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 25х24х24см |
| Розміри кріпильної платформи | 80мм |
| Серія | Silvia |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 210ммм |
| Ширина плафону | 210ммм |
- Ціна: 775 ₴



