

Світильник підвісний в стилі лофт Silvia NL 430 BK, MSK Electric
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614625
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний в стилі лофт Silvia NL 430 BK, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе та офісів. Використання лофтових світильників на піку популярності дозволить зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Підходить для освітлення сучасних квартир, барів та ресторанів.
- Індустріальний стиль, який залишається на піку популярності.
- Прості лінії та форми, легко поєднуються з будь-яким інтер'єром.
Характеристики
- Лампочки в комплекті: Ні
- Колір арматури (основи): Чорний
- Тип світильника: Стельовий
- Код товару: NL 430
- Серія: Silvia
- Тип цоколя: Е27 (Стандарт)
- Розмір упаковки: 42х42х38см
- Тип кріплення: Планка
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 300мм
- Кількість джерел світла: 1
- Висота плафона: 400мм
- Гарантійний термін: 36 міс
- Розміри кріпильної платформи: 80мм
- Довжина проводу: 800мм
- Макс потужність лампи: 40W
- Глибина плафона: 200мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 400ммм |
| Глибина плафону | 200ммм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | NL 430 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір упаковки | 42х42х38см |
| Розміри кріпильної платформи | 80мм |
| Серія | Silvia |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафону | 300ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴



