Світильник підвісний лофт Slic NL 4310 WH+GD, MSK Electric
1 654 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616787
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний лофт Slice NL 4310 WH+GD, MSK Electric
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники і бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальними для використання в квартирах, барах, ресторанах, кафе та офісах. Використання лофтових світильників на піку популярності дозволяє зробити інтер'єр модним і сучасним.
Ключові переваги
- Сучасний лофт-стиль, що підходить для різних інтер'єрів.
- Чіткі форми та прості лінії.
- Універсальність у використанні.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Популярність лофтових світильників.
Характеристики
- Тип світильника: Потолочний підвісний
- Тип цоколя: E27
- Кількість джерел світла: 2
- Гарантійний термін: 36 міс
- Код товару: NL 4310
- Серія: Slice
- Колір арматури: Білий+золото
- Розмір упаковки: 49х17х16 см
- Матеріал каркаса: метал
- Висота: 900 мм
- Довжина: 430 мм
- Ширина: 60 мм
- Макс потужність лампи: 40W
- Ширина плафона: 60 мм
- Довжина проводу: 800 мм
- Тип кріплення: Планка
- Матеріал плафона: метал
- Розміри кріпильної платформи: 120 мм
- Наявність поворотного механізму: Ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 900ммм |
| Довжина | 430мм |
| Довжина дроту | 800ммм |
| Код товару | NL 4310 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Наявність поворотного механізму | Ні. |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 120ммм |
| Серія | Slice |
| Колір арматури (основи) | Білий+зото |
| Ширина | 60ммм |
| Ширина плафону | 60ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴








