

Світильник в стилі лофт трековий під лампу E27 Crystal NT 0535, MSK Electric
930 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615262
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник в стилі лофт під лампу E27 Crystal NT 0535, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт представляє собою плафон з патроном під лампу E27 та кріпленням на шинопровід. Довжина проводу 50 см і не регулюється, але під замовлення можна зробити будь-яку довжину. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати та переміщати світильники в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників. Рейка в комплекті не йде, але ви можете придбати її у нас на сайті.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн в стилі лофт.
- Легкість в установці та переміщенні.
- Можливість створення індивідуальних конструкцій.
- Підходить для освітлення кафе, ресторанів та офісів.
- Універсальність в використанні.
Характеристики
- Тип світильника: Трековий підвісний
- Тип кріплення: На шинопровід
- Кількість джерел світла: 1
- Тип лампи: Світлодіодна
- Код товару: NT 0535
- Серія: Crystal
- Колір арматури: Чорний
- Макс потужність лампи: 40W
- Розмір упаковки: 25х24х24 см
- Ширина плафона: 250 мм
- Висота плафона: 230 мм
- Довжина проводу: 500 мм
- Матеріал корпусу: Метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 230ммм |
| Довжина дроту | 500ммм |
| Код товару | NT 0535 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір упаковки | 25х24х24см |
| Серія | Crystal |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип світильника | Трикутний підвісний |
| Ширина плафону | 250мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴



