



Світильник в стилі лофт трековий під лампу E27 Milan NT 538, MSK Electric
878 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615269
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник в стилі лофт під лампу E27 Milan NT 538, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт у вигляді сітки являє собою плафон з патроном під лампу E27 та кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина проводу 50 см і не регулюється, але під замовлення можна зробити будь-яку довжину. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати та переміщати світильники в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Ключові переваги
- Зручне кріплення на шинопровід для легкої установки та переміщення.
- Сучасний лофт-стиль, що підходить для різних інтер'єрів.
- Можливість індивідуального замовлення довжини проводу.
- Підходить для освітлення квартир, кафе, ресторанів та офісів.
- Простота у використанні та універсальність у дизайні.
Характеристики
- Тип світильника: Трековий підвісний
- Тип кріплення: На шинопровід
- Кількість джерел світла: 1
- Тип лампи: Світлодіодна
- Колір арматури (основи): Чорний
- Код товару: NT 538
- Серія: Milan
- Розмір упаковки: 18.5х18.5х16.5 см
- Ширина плафона: 150 мм
- Висота плафона: 180 мм
- Довжина проводу: 500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 180мм |
| Довжина дроту | 500ммм |
| Код товару | NT 538 |
| Розмір упаковки | 18.5х18.5х16.5см |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип світильника | Трикутний підвісний |
| Ширина плафону | 150ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴



