

Світильник в стилі лофт трековий під лампу E27 Silvia NT 05371, MSK Electric
827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615279
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник в стилі лофт під лампу E27 Silvia NT 05371, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт представляє собою плафон з патроном під лампу E27 та кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина проводу 50 см і не регулюється, але під замовлення можна зробити будь-яку довжину. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати та переміщати світильники в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн в стилі лофт, що підходить для різних інтер'єрів.
- Легкість установки та переміщення завдяки кріпленню на шинопровід.
- Можливість індивідуального замовлення довжини проводу.
- Підходить для використання в кафе, ресторанах та сучасних квартирах.
Характеристики
- Тип світильника: Трековий підвісний
- Тип кріплення: На шинопровід
- Лампочки в комплекті: Ні
- Серія: Silvia
- Код товару: NT 05371
- Колір арматури: Чорний
- Розмір упаковки: 36х26х26 см
- Ширина плафона: 210 мм
- Висота плафона: 280 мм
- Матеріал плафона: Метал
- Довжина проводу: 500 мм
- Тип лампи: Світлодіодна
- Установка: Стельова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 280мм |
| Довжина дроту | 500ммм |
| Код товару | NT 05371 |
| Розмір упаковки | 36x26x26sм |
| Серія | Silvia |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип світильника | Трикутний підвісний |
| Ширина плафону | 210ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴



