
Світильник трековий під лампу E27 Lotus в стилі лофт NT 14151-1 BK, MSK Electric
878 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616167
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий під лампу E27 Lotus в стилі лофт NT 14151-1 BK, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт представляє собою плафон з патроном під лампу E27 та кріпленням на рейку (шинопровід). У світильник можна встановити вінтажну або звичайну світлодіодну лампу E27. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати та переміщати світильники в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Ключові переваги
- Зручний механізм кріплення на шинопровід.
- Сумісність з вінтажними та світлодіодними лампами E27.
- Можливість створення різних конструкцій за допомогою кутових та прямих з'єднань.
- Стильний дизайн в стилі лофт.
- Легкість в догляді завдяки металевим матеріалам.
Характеристики
- Тип світильника: Світильник трековий.
- Тип цоколя: E27.
- Код товару: NT 14151-1.
- Серія: Lotus.
- Матеріал каркаса: метал.
- Наявність поворотного механізму: 1 шт.
- Установка: Настенно-стельова.
- Колір арматури: Чорний.
- Гарантійний термін: 36 міс.
- Розмір упаковки: 25х25х22 см.
- Ширина плафона: 140 мм.
- Висота плафона: 210 мм.
- Глибина плафона: 150 мм.
- Напруга мережі: 220~240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 210ммм |
| Глибина плафону | 150ммм |
| Код товару | NT 14151-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 25х25х22см |
| Серія | Lotus |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип світильника | Світильник маршруту |
| Ширина плафону | 140м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴



