

Світильник трековий під лампу E27 Milan NT 5381W білий, MSK Electric
930 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615357
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий під лампу Е27 Milan NT 5381W білий, MSK Electric
Трековий світильник в стилі лофт у вигляді сітки представляє собою плафон з патроном під лампу Е27 та кріпленням на рейку (шинопровід). У світильник можна встановити вінтажну або звичайну світлодіодну лампу Е27. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати та переміщати світильники в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн в стилі лофт.
- Можливість установки лампи Е27.
- Легкість в установці та переміщенні.
- Гнучкість в організації освітлення.
- Підходить для використання в кафе та ресторанах.
- Різноманіття довжини шинопроводу: 1м, 1,5м, 2м та 3м.
Характеристики
- Тип світильника: Світильник трековий
- Тип цоколя: E27
- Код товару: NT 5381
- Колір арматури: Білий
- Кількість джерел світла: 1
- Тип кріплення: На шинопровід
- Розмір упаковки: 25х25х22 см
- Матеріал каркаса: метал
- Ширина плафона: 150 мм
- Висота плафона: 180 мм
- Глибина плафона: 100 мм
- Напруга мережі: 220 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафону | 180мм |
| Глибина плафону | 100мм |
| Код товару | NT 5381 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір упаковки | 25х25х22см |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | На шінопроводі |
| Тип світильника | Світильник маршруту |
| Ширина плафону | 150ммм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴



